Collection: Lamb - raw pet food

12 products
  • Lamb / Sheep ears - whole, natural with fur, tag, by the carton
    Regular price
    from $18.20
    Sale price
    from $18.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lamb - liver, whole, by the carton $3.90/kg
    Regular price
    from $87.60
    Sale price
    from $87.60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lamb - hearts, whole, by the carton
    Regular price
    $82.50
    Sale price
    $82.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Order in - Goat pluck, by the carton
    Regular price
    $94.60
    Sale price
    $94.60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sheep/lamb trachea, whole - $5.90/kg by the carton
    Regular price
    from $31.80
    Sale price
    from $31.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Smokey lamb hearts - 150g packet
    Regular price
    $15.50
    Sale price
    $15.50
    Regular price
    $17.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Clearance - Chicken-lami, dehydrated chicken salami bites 1KG
    Regular price
    $39.50
    Sale price
    $39.50
    Regular price
    $59.50
    Unit price
    per 
    Sold out
  • April special - Lamb, lung, whole - $5.80/kg by the carton
    Regular price
    from $52.70
    Sale price
    from $52.70
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Final few cartons - Lamb brisket bones - $4.90/kg by the carton
    Regular price
    from $35.40
    Sale price
    from $35.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Until sold out - Lamb neck bones - $4.90/kg by the carton
    Regular price
    from $51.90
    Sale price
    from $51.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whilst stock lasts - Lamb green tripe - whole cartons
    Regular price
    $129.80
    Sale price
    $129.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sheep/lamb hooves / feet, whole - $14.90/kg by the bag
    Regular price
    from $35.70
    Sale price
    from $35.70
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out