Collection: Beef - raw pet food
-
Clearance - Chicken-lami, dehydrated chicken salami bites 1KG
- Regular price
- $39.50
- Sale price
- $39.50
- Regular price
-
$59.50 - Unit price
- per
Sold out -
Bulk special - Minced beef kidney, $6.50/kg, by the carton
- Regular price
- from $32.30
- Sale price
- from $32.30
- Regular price
-
$46.20 - Unit price
- per
Sold out -
Until sold out special - Smokey beef liver - 280g packet
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
$29.50 - Unit price
- per
Sold out -
SPECIAL - Beef brisket bones, by the carton
- Regular price
- from $64.90
- Sale price
- from $64.90
- Regular price
-
$93.85 - Unit price
- per
Sold out -
Whilst stock lasts - Pork pizzle, whole - $11.50/KG by the carton
- Regular price
- from $113.60
- Sale price
- from $113.60
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
April special - Beef, lung, whole - $5.80/kg by the carton
- Regular price
- from $53.30
- Sale price
- from $53.30
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Clearance - Dehydrated rawhide, pressed, 17cm long, 2x per pack
- Regular price
- $8.70
- Sale price
- $8.70
- Regular price
-
$13.00 - Unit price
- per
Sold out -
Clearance - Dried cow hooves, x2
- Regular price
- $4.80
- Sale price
- $4.80
- Regular price
-
$6.50 - Unit price
- per
Sold out -
Special clearance - Pig lung, whole - $5.80/kg by the carton
- Regular price
- from $47.50
- Sale price
- from $47.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
SPECIAL - Beef, snouts, whole - $2.50/kg by the carton
- Regular price
- from $45.45
- Sale price
- from $45.45
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Clearance special - Pork testicles - $3.90/KG by the carton
- Regular price
- from $103.50
- Sale price
- from $103.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Overstocked - Beef, aorta, whole - $12.80/kg by the carton
- Regular price
- from $119.00
- Sale price
- from $119.00
- Regular price
-
$169.00 - Unit price
- per
Sold out -
Offal - Lamb, kidney, whole - $5.50/KG by the carton
- Regular price
- $137.00
- Sale price
- $137.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Previous page
- Page 2 of 2